Dla Firm

Z myślą o właścicielach i pracownikach małych firm (ale także korporacji;) z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę dotyczącą organizacji podróży służbowych. Ponieważ sami jesteśmy bardzo często w “trasie”, wiemy z doświadczenia jak trudno zadbać ludziom biznesu o wszystkie detale takiego wyjazdu. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta dla Twojej Firmy będzie dobrym wyborem i pozwoli Ci obniżyć – i tak pewnie wysokie już – koszty biletów lotniczych, hoteli czy wynajmu samochodów. My w przeciwieństwie do pracowników stacjonarnych biur podróży, agencji turystycznych i serwisów internetowych z call center, sprawdzamy rekomendowane Wam usługi w rzeczywistości z nich korzystając! Jeśli chcesz kupimy Ci w najlepszej cenie bilet lotniczy lub obsłużymy Twoją podróż od A do Z. Sprawdź sam…

Dbając o Klientów biznesowych na Państwa zapytanie przygotowujemy kompleksową ofertę obsługi firmy w zakresie najtańszych:
– rezerwacji biletów lotniczych tanich i regularnych linii lotniczych,
– rezerwacji obiektów noclegowych, w tym także w hotelach klasy biznes,
– wynajmu aut (od aut ekonomicznych, przez rodzinne po luksusowe samochody),
ubezpieczeń turystycznych – doradztwo,
– konsultingu przedwyjazdowego
– polegającego na kompleksowym przygotowaniu Klienta do podróży do egzotycznego kraju.

Zajmujemy się także obsługą imprez z segmentu MICE (meetings, incentive, conference, event) oraz prowadzimy tego typu imprezy wyjazdowe dla zaufanych i sprawdzonych biur podróży z którymi z powodzeniem współpracujemy już od ponad 10 lat jako piloci wycieczek.

Na naszym koncie jest także spora ilość zorganizowanych spotkań motywacyjnych dla Firm i innych instytucji, których Gościem bywały znane w Polsce postacie świata podróży, radia czy telewizji. Jeśli jesteście zainteresowani tego typu spotkaniem – prosimy o kontakt.

Co nas wyróżnia ? Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy najkorzystniejszą ofertę spełniającą Jego wymagania oraz dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nasza usługa nie kończy się wraz z zawarciem transakcji -> jeśli potrzebujesz cały czas możesz do nas zadzwonić z niecierpiącą zwłoki sprawą a my zajmiemy się resztą.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub o kontakt telefoniczny.

Na życzenia Klienta wystawiamy faktury VAT.