Bazylea – Auckland – Londyn za 2637 PLN

Witamy,

Mamy dla Was ofertę tanich lotów do Nowej Zelandii. Cena za loty na trasie Bazylea – Auckland – Londyn Heathrow wynosi 2637.45 PLN / osoba. Szczegóły oferty:

Loty w tych cenach dostępne w wybranych datach w marcu 2016 roku – czyli koniec lata w Nowej Zelandii
Loty w podobnych cenach dostępne również w wybranych datach z Genewy w Szwajcarii.
Do Genewy i do Bazyleii na te same lotniska lata od 59 PLN/osoba Wizzair z Warszawy Chopin(w wybrane dni tygodnia).
Powroty do Polski tego samego dnia co ląduje się w Londynie, najlepiej dokonać późnym lotem linią Ryanair do Wrocławia z Londynu Stansted o 20:25 wylot(w wybrane dni tygodnia).
transfer pomiędzy lotniskami w Londynie(Heathrow Terminal 3 – Londyn Stansted) najszybciej dokona się bezpośrednim połączeniem autobusowym National Express
na locie DO Auckland na czas przesiadki w Szanghaju, linia Air China jest w stanie przydzielić pasazerowi darmowy pokój w hotelu(trzeba wcześniej zaaplikować) – więcej informacji o Transfer Hotel Service – LINK
przy robieniu ponad 24 godz przerwy w Pekinie na powrocie, czy Szanghaju(na locie DO), nie przysługuje już darmowy hotel.
przy chęci zrobienia dwóch ponad 24 godz postojów (jeden w PVG na locie TAM; drugi w Pekinie na locie powrotnym, cena wzrasta o około 300 PLN/osoba, przy jednym ponad <24godz postoju cena taka sama, jak przy lotach z kilku godzinnymi przesiadkami).
Polacy mogą uzyskać darmową 48/72 godzinną wizę na lotnisku lądując na lotniskach m.in. w Szanghaju PVG i Pekinie PEK.
Bilety można kupić samodzielnie w sieci, bądź w PLN u nas – opłata za wystawienie biletu 60 PLN/osoba.

Pozdrawiamy,

Łowcy Lotów