Dookoła Świata za około 890 Euro

Witamy,

Coraz więcej razy na naszych warsztatach pytacie się o warsztaty Round the World lub z taniego podróżowania. Dziś w dzień dziecka chcieliśmy się z Wami podzielić ciekawą propozycją złożonej podróży samolotowej dookoła świata.

Daty są tylko przykładowe, czyli znaczy to że w innych datach na tej trasie mogą również być w takiej cenie przeloty jeśli ktoś chciałby wydłużyć bądź skrócić gdzieś pobyt. Także portale na których można dokonać rezerwacji są tylko przykładowe, można na innych jeśli tam te taryfy lotnicze również będą dostępne.

Loty odbywają się na trasie: Madryt – Cancun – Los Angeles – Bangkok – Sztokholm.  Cena za to połączenie to około 890 Euro(około 3900 PLN)! Do Madrytu polecamy loty Ryanair’a z Krakowa. Ze Sztokholmu do Polski lata Ryanair i Wizzair (trzeba pamiętać o zmianie lotniska w Sztokholmie!).

Lot 1

Madryt – Cancun

Cena: 104.10 Euro Data: 05.09.2013. Linia Air Pullmantur. Bagaż podręczny i rejestrowany w cenie biletu. Screen ze strony EDREAMS.

mad - cun

 

 

 

 

Lot 2

Cancun – Santa Ana(Los Angeles)

Cena: 153.24 Euro. Data: 18.09.2013. Linia: Frontier. Bagaż podręczny i rejestrowany w cenie biletu. Screen ze strony EDREAMS.

cun - lax

 

 

 

 

Lot 3

Los Angeles(LAX) – Bangkok

Cena: 443 Euro. Data: 08.10.2013. Linia EVA Air. Bagaż podręczny i rejestrowany w cenie biletu. Screen ze strony Google Flights.

lax - bkk

 

 

 

 

 

 

Lot 4

Bangkok – Sztokholm(Arlanda)

Cena: 189.90 Euro. Data: 23.10.2013. Linia Norwegian. Bagaż podręczny w cenie biletu. Screen ze strony EDREAMS.

bkk - arn

 

 

 

 

Pozdrawiamy,

Łowcy Lotów