Podróż Katowice-Mauritius-Malezja-N.Zelandia-USA-Kraków za ok 5130 PLN

Witamy,

Dla zainspirowania Was do podróży ułożyliśmy ciekawą propozycję lotów na bardzo oryginalnej trasie.

Nie raz już prezentowwaliśmy Wam opcję tras dookoła świata. Tym razem trochę zmodyfikowana wersja.

Trasa lotów przebiega : Katowice – Kolonia – Mauritius – Kuala Lumpur – Auckland – Los Angeles / Las Vegas – Kraków.

Przykładową trasę prezentujemy na termin jesienny 2016. Ale oczywiście można tego przykładu użyć jako inspiracji i ułożyć podobną trasę w innych terminach.

Tylko lot Auckland – Los Angeles ma w cenie biletu bagaż rejestrowany. Pozostałe loty w cenie biletu zawierają podróż z bagażem podręcznym. Oczywiście można podczas rezerwacji online dokupić bagaż rejestrowany.

Pobyty w danych miastach/Państwach mozna skracać/wydłużać wybierając inne daty wylotu/przylotu – my pokazujemy jedną z najtańszych opcji na tej trasie na jesień 2016.

Większość biletów screeny pochodzą z oficjalnych stron danych linii lotniczych czyli: Wizzair, Eurowings, Air Asia, Norwegian.

Trzeba pamiętać, że bilet lotniczy to tylko mała część kosztów podróży. Także wiza do USA jest wymagana.

Zachęcamy do podróży tych bliższych i dalszych i w razie chęci zlecenia wyszukania lotów zapraszamy do kontaktu z nami – SZUKAJ BILETÓW.

Także zostało dosłownie kilka ostatnich miejsc na najbliższe Warsztaty Taniego Latania w Krakowie 18 czerwca 2016 godz. 11:00 – 17:00. Można zdobyć wiedzę i informacje, które będą przydatne podczas waszych wszelakich podróży. Zapraszamy do ZAPISÓW.

Pozdrawiamy,

Łowcy Lotów