Rzym – Sydney – Londyn za 2661 PLN

Witamy serdecznie,

Coraz więcej zapytań dostajemy o tanie loty do Sydney, Australii czy Nowej Zelandii. Wiadomo, Polska zima to bardzo dobry moment, żeby wybrać się właśnie w tamten rejon świata. Dlatego poniżej chcieliśmy się z Wami podzielić jednym z wyszukań taniego lotu do Sydney. Za bilet na trasie Rzym Fiumicino – Szanghaj – Sydney – Szanghaj – Londyn Heathrow zapłacimy 2661 PLN/osoba. Bardzo dobra cena! Loty w tych cenach zaczynają się od marca 2014 roku. Podczas lotu powrotnego mamy nockę na lotnisku w Szanghaju, albo zachęcamy Was do szybkiego zwiedzenia Szanghaju. Od tego roku, Polacy mogą ubiegać się o darmową 72 godz. wizę chińską na lotnisku. Dobry powód, żeby przespacerować się po Szanghaju, a nasz bagaż i tak będzie już w Sydney nadany do Londynu.

Do Rzymu Fiumicino możemy się dostać lotem Wizzair z Warszawy Chopin (jest rozpisany lot na ten dzień 03.03.2014). Z Londynu możemy albo wrócić British Airways albo LOT z London Heathrow. Albo Ryanair lub Wizzair z London Luton czy London Stansted do wielu miast w Polsce.

Lot Rzym Fiumicino – Szanghaj – Sydney – Szanghaj – Londyn Heathrow

Cena: 2661 PLN/osoba. Linia China Eastern Airlines. Daty: 03.03.2014 – 17.03.2014. Podróż z bagażem podręcznym i rejestrowanym w cenie biletu lotniczego. Płatność w PLN, brak przewalutowań. Przy rezerwacji w systemie Sirius Amadeus dochodzi opłata rezerwacyjna 40 PLN/os. Rezerwacji można dokonywać w SIURIUS AMADEUS.

sydney

 

 

 

 

 

Pozdrawiamy,

Łowcy Lotów