Tanie loty do Papui Nowej Gwinei za 2859 PLN z Londynu

Cześć,

Przeszukując systemy linii lotniczych natrafiliśmy na ciekawe znalezisko.

Są pewne kierunki połaczeń lotniczych na świecie, gdzie żeby tanio dolecieć trzeba się nieźle nagimnastykować podczas wyszukań lotów.

Mamy dla Was połączenie na trasie Londyn Heathrow – Manilla – Port Moresby – Manilla – Londyn Heathrow za około 2859 zł/osoba.

Informacje dotyczące tej podróży:
bilety w tej cenie można np. znaleźć w wybranych datach we wrześniu 2017 (pobyty możliwe od kilku dni do kilku tygodnii) – jest to bardzo dobry miesiąc na odwiedzenie Papui Nowej Gwinei zarówno pod względem festiwali kulturowych jak i rekreacji trekkingów/nurkowania. Przykładowy screen wyszukany na momondo. Bezprowizyjna płatność za pomocą visy kredytowej. Inne karty z dodatkową opłatą za płatność. Bagaż rejestrowany wliczony w cenę. 

połączenie na locie powrotnym ma w rozkładzie 24 godzinną przesiadkę w Manilli. Oczywiście nie polecamy nikomu spędzanie tego okresu na lotnisku. Nocleg i pobyt w Manilli jest tutaj dodatkowym kosztem pasażera. Można także zrobic dłuższy postój na Filipinach, ale wtedy koszt tego lotu wzrasta o około 400zł/osoba. Ale jest to ciekawa propozycja na wakacje Filipiny + Papua Nowa Gwinea.

-Dolot do Londynu: do Londynu (na lotnisko Luton, Gattwick, Stasted) można dolecieć z wielu miejsc w Polsce tanimi liniami: Ryanair, Wizzair, EasyJet, Norwegian. W zależności od czasu lądowania zmiana lotnisk w obrębie miasta Londynu można dokonać za pomocą bezpośredniej linii autobusowej: National Express. Lub korzystając z opcji EasyBus + metro. Wszystko należy dopasować do własnych potrzeb i czasu lądowania w Londynie. Wylot do Manilii mamy o 22:20, dlatego mamy cały dzień na organizacje dolotu/dojazdu do Londynu Heathrow, nocleg w Londynie nie będzie wymagany.

-Powrót z Londynu Heathrow: lądujemy lotem z Manilli o 20:35 na lotnisku Londyn Heathrow. Z tego lotniska nie ma lotów do Polski o tak późnej godzinie. Także z lotnisk Londyn Gattwick/Stansted/Luton nie mamy szans na zdążenie na loty tego samego wieczora do Polski(Pragi/Wiednia/Berlina/Budapesztu) zakładając wymagany czas na zmianę lotnisk w Londynie. Dlatego tutaj trzeba nocnym połączeniem National Express zmienić lotniska w Londynie, lub korzystając ponownie z opcji metro+EasyBus udać się na inne lotnisko w Londynie, gdzie z samego rana złapiemy lot powrotny do Polski.

-Duże wyprzedzenie przy zakupie połączeń autobusowych pomiędzy lotniskami, pozwala nam kupić te połączenia w promocyjnych cenach.

Polecamy Wam kierunek. Papua Nowa Gwinea na pewno należy do bardziej kosztownych kierunków turystycznych na świecie, ale warto.

Korzystając z okazji także zapraszamy do udziału w najbliższych Warsztatach Taniego Latania 22 kwietnia 2017.

Informacje:
Szkolenie: Warsztaty Taniego Latania
Data:
22.04.2017 (sobota)
Miejsce: Kraków
Adres: Artefakt Cafe, ul. Dajwór 4, Kraków
Czas trwania: 11:00 – 17:00 , około 6 godzin
Koszt: 149zł / osoba
Liczba miejsc ograniczona!
Zapisy: Poprzez formularz zapisów na naszej stronieLINK

Program warsztatów i ich tematykę znajdziecie opisaną na naszej stronie w zakładce Warsztaty Taniego Latania

Niezdecydowanym poLECamy się poprzez rekomendacje naszych uczestników szkoleń, które możecie znaleźć na naszej STRONIE oraz FACEBOOKU.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego: lowcy@lowcylotow.pl

Pozdrawiamy,

Łowcy Lotów