Tanie loty: Fortaleza, Male, Barbados, Seattle, Namibia, Kilimanjaro

Witamy,

Linia Condor uruchomiła promocję trwającą jeszcze około 5 dni, oferując zniżkowe ceny na wiele kierunków ze swojej siatki połączeń (info o promocji).

Linia ta, sprzedaje także bilety z wielu polskich lotnisk, lecz szału cenowego na wyloty z polskich lotnisk nie ma.

Natomiast, bardzo przyzwoite ceny mają miejsce na wyloty i powroty z Pragi. Do stolicy Czech możemy tanio dostać się, z wielu polskich miast,  np. Polskim Busem , Lux Expressem bądź Leo Express.

Promocja obejmuje terminy do końca marca 2017 roku. My wybraliśmy kilka najbardziej atrakcyjnych cenowo kierunków, naszym zdaniem, które akurat wyloty mają miejsce w wybranych datach od listopada 2016 do lutego 2017.

Wygodne połączenia, krótkie przesiadki, wszystko na jednej rezerwacji, w razie opóźnienia lotów, pasażer nie musi się stresować bo linia wtedy ma obowiązek się nim “zaopiekować”. Ceny lotów z bagażem podręcznym i rejestrowanym wliczonym w koszta, oraz z posiłkiem na pokładzie samolotu.

Wybrane kierunki w ciekawych cenach to : Fortaleza (Brazylia), Male (Malediwy) , Barbados , Seattle (USA), Windhoek (Namibia), Kilimanjaro(Tanzania). Bardzo ciekawy przekrój.

Zakupu biletów można dokonywać na oficjalnej stronie linii CONDOR

Pozdrawiamy,

Łowcy Lotów