Tanie loty z Oslo na Bali i do Kapsztadu

Witamy,

Mamy dla Was alternatywę do aktualnej promocji Qatar Airways na loty z Polski. Bardzo dobre ceny do wielu kierunków przy wykorzystaniu linii Qatar Airways są na loty z Oslo.

Najatrakcyjniej cenowo wyglądają połączenia z Oslo na Bali i do Kapsztadu. Loty odbywają się w/w Qatar Airways z przesiadkami w Doha. W cenie bagaż podręczny i rejestrowany.
Także w niektórych przypadkach przy przesiadkach w Doha 8 godzin i więcej, możemy się załapać na nocleg w hotelu na koszt linii – LINK

Najtańsze połączenia uzyskamy korzystając z multiwyszukiwarki momondo.pl, która przkieruje nas do wybranych pośredników, w celu sfinalizowania zakupu biletów.

Do Oslo, na to samo lotnisko co odlatuje Qatar Airways, dolecimy z Polski liniami LOT oraz Norwegian. Na tanie lotniska pod Oslo dolecimy Wizzair’em & Ryanair’em.

Promocja na te loty trwa do 17 stycznia 2016. Daty objęte promocją od 19.01 do 15.12.2016 (z wyłączeniem terminów wakacyjnych). Oczywiście nie na każde dni/miesiące jest dostępna taka cena/duża ilość biletów w tej cenie.

osl - cpt osl - dps

Pozdrawiamy,

Łowcy Lotów