Zbieraj punkty = lataj taniej – karta Wizzair Raiffeisen Polbank – odkrywamy jej szczegóły!

Witamy,

Dziś weszła na rynek długo oczekiwana karta kredytowa Wizz Air Mastercard Raiffeisen Polbank. Dla tych co podróżują, a w szczególności latają samolotami, nie tylko Wizzair’em – jest to pozycja bardzo atrakcyjna i godna uwagi. Poniżej korzyści jakie daje nam używanie karty kredytowej lub debetowej.

Na start zyskujemy:

 • bezpłatne członkostwo w Wizz Discount Club przez cały czas korzystania z karty (roczna wartość członkostwa w klubie to 139 PLN) , dzięki czemu bilety lotnicze Wizz Air dla Ciebie i innych osób z Tobą na jednej rezerwacji kupowane w trakcie Twojego członkostwa
  w Wizz Discount Club są tańsze o 45 PLN
  (dotyczy biletów o wartości wyższej niż 99 PLN)
 • 500 punktów o równowartości 50 PLN
  za pierwsze zakupy dokonane kartą w ciągu
  6 miesięcy od momentu wydania karty

Płacąc kartą kredytową za zakupy zbierasz punkty w programie Wizz Discount Club:

 • 1 punkt za każde wydane 5 PLN (czyli “cashback 2%”)
 • 2 punkty za każde wydane 5 PLN na stronie wizzair.com (czyli “cashback 4%”!!)

Każde zdobyte 10 punktów to 1 PLN do wydania na bilety Wizz Air.

grafikaZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ TUTAJ

Punkty „zbierają się” w banku, a żeby pojawiły się na naszym koncie Wizzair Discount Club, trzeba zlecić telefonicznie ich przelew w centrum obsługi klienta banku.

Jeżeli już mamy konto Wizzair Discount Club, koniecznie podczas ubiegania się o kartę musimy podać ten sam adres email, na który jest zarejestrowane nasze aktualne członkostwo. Prosimy pamiętać że punkty które nam się zbierają na karcie kredytowej trzeba koniecznie przelać na konto Wizz, minimum raz na 12 miesięcy, gdyż w innym wypadku wygasną!

Opłata roczna – 0 PLN, pod warunkiem dokonania średnio miesięcznie transakcji na kwotę 1 000 PLN w ciągu 3 pierwszych miesięcy od zawarcia umowy, w przeciwnym wypadku 79 PLN( do końca roku promocja zwolnienie z tej opłaty)

Opłata miesięczna administracyjna – 0 PLN, pod warunkiem dokonania min. 4 transakcji miesięcznie, w przeciwnym wypadku 4,50 PLN (do końca roku 2014 zwolnienie jesteśmy z tej opłaty)

Opłata za wydanie karty dodatkowej – np. dla żony czy kogoś bliskiego – 0 PLN

Opłata miesięczna za objęcie ubezpieczenie na wypadek śmierci i trwałej niezdolności do pracy  – 0,18% salda zadłużenia na koniec Cyklu rozliczeniowego – dlatego kartę spłacamy najpóźniej na koniec określonego okresu rozliczeniowego a nie koniec okresu bez odsetkowego, to nie nalicza się wtedy ta opłata.

Korzystne przewalutowanie – transakcje wykonane w walucie obcej zostaną bezpośrednio przewalcowywane na PLN po kursie MasterCard, bez naliczania prowizji.

Minimalne zarobki do wejścia w produkt kartę kredytową Wizz Air Mastercard Raiffeisen Polbank to 1200 PLN. Bardzo dobry niski próg. Od klienta biznesowego wymagane jest prowadzenie działalności gospodarczej przez minimum 18 miesięcy.

Jeżeli mamy awersję do kredytów możemy starać się o kartę debetową Wizz Air Mastercard Raiffeisen Polbank, która także da nam możliwość darmowego członkostwa w klubie Wizz Discount Club, lecz nie ma profitów związanych z zbieraniem punktów jak karta kredytowa.

– Opłata miesięczna za korzystanie z karty – 8 PLN, gdy suma zaksięgowanych transakcji bezgotówkowych kartą debetową wynosi mniej niż 450 PLN

– założenie konta do karty debetowej

-> ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ TUTAJ

Jak macie pytanie co do karty, członkostwa w Wizz Discount Club zachęcamy do pytań, postaramy się rozwiać Wasze wątpliwości.
Łowcy Lotów