O Nas

Podróżowanie to tylko jeden z mianowników, który Nas łączy. Chcemy pokazać ludziom, że odkrywanie nowych, często egzotycznych miejsc poprzez uprawianie turystyki aktywnej, wyjazdy trampingowe nie jest tylko zarezerwowane dla ludzi z ogromnym zasobem portfela. Od wielu lat sami podróżujemy w różne zakątki świata. Zarówno prywatnie jak i zawodowo, pracując w charakterze pilotów wycieczek. Mieliśmy też okazję występować na różnego rodzaju imprezach podróżniczych, opowiadając o odwiedzonych miejscach, napotkanych ludziach i przygodach jakich tam doświadczyliśmy. Publiczność zawsze dopisywała potwierdzając duże zainteresowanie tą tematyką. Zawsze staramy się by nasze prelekcje nie polegały na: “byłem, zobaczyłem, i teraz wam o tym opowiem”. Miło jest posłuchać, pooglądać piękne zdjęcia, ale naszym zdaniem trzeba jeszcze zadbać o przekazanie praktycznych informacji – aby (prawie) każdy mógł mogę sobie samemu także zorganizować podobny wyjazd.

Taki właśnie “know how” w bardzo poszerzonej “wersji” chcemy jako Łowcy Lotów Państwu zaproponować. Chcemy podzielić się z Państwem  wiedzą, którą zdobywaliśmy przez ostatnie 10 lat, tak byście sami mogli sobie przygotować “gotowy produkt.” w postacie wyjazdy w wymarzone miejsce! Oczywiście, z przyjemnością Wam w tych przygotowaniach pomożemy.

Dzięki tej wiedzy i nabytym podczas naszych warsztatów umiejętnościom, będą Państwo mogli próbować samodzielnie wyszukiwać połączenia lotnicze o kilkaset złotych taniej niż dotychczas, tańsze hotele, transport lokalny, itp. Nie od dziś wiadomo, że dużą część budżetu wyjazdowego pochłania zakup biletu lotniczego… Dlatego pokażemy Wam alternatywne sposoby szukania tańszych rozwiązań, nie zawsze prostych, czasem nieco utrudnionych, bo przecież nie każdy wylot musi być z Krakowa czy Warszawy 😉 Ale rozwiązania te są skuteczne o czym przekonujemy się od lat na własnej skórze, w tym także liczne grono naszych przyjaciół i znajomych. Często podróżowaliśmy lotami międzykontynentalnymi za 1000-1200 PLN, nieprawdopodobne ? A jednak, dzięki temu mogliśmy wybierać się częściej na eskapady po świecie.

Oczywiście – powie ktoś – jest przecież wiele stron internetowych poświęconych taniemu podróżowaniu. Tak, lecz tam przeważnie dostajecie Państwo gotowy produkt, czyli wyszukaną taryfę lotniczą, nie zawsze  w zadowalającej nas cenie. My chcemy dać Wam  wiedzę jak takich promocji lotniczych szukać. Zasady jakimi trzeba się kierować podczas wynajdywania lotów, jak i podróżowania po najróżniejszych miejscach na świecie. Co jeszcze odróżnia Nas od wielu innych stron? To, iż my nie tylko wyszukujemy promocje lotnicze ale z nich korzystamy. Pracujemy zawodowo w branży turystycznej podróżując kilka razy do roku po całym świecie, przy użyciu wyszukanych przez siebie tanich połączeń lotniczych. Mieliśmy okazję eksplorować takie miejsca jak: Papua Nowa Gwinea, Indonezja, Chiny, Tybet, Kambodża, Nepal, Indie, Tajlandia, Birma, Malezja, Peru, Chile, Brazylia, USA, Turcja, Irak i inne. W wielu tych miejscach bywając po kilka, kilkanaście razy – Jordania, Nepal, Indie. Stając się specjalistami w szeroko pojętym trampingu po świecie, co za tym idzie, znając dany kraj “od podszewki”. Nie musicie spędzać godzin w poszukiwaniu informacji na forach internetowych, przesiewaniu tych aktualnych od tych już nie mających racji bytu. Czas to także pieniądz, a wyszukiwanie w google jest bardzo czasochłonne. W języku polskim także, ciężko o praktyczne informacje na temat takich egzotycznych kierunków jak Amazonia, którą my odwiedzaliśmy i opowiemy Wam ile trzeba zapłacić sprawiedliwej ceny za wycieczkę na “Spotkaniu Rzek” w Manaus.


Jesteśmy rozpoznawalni w środowisku trampingowym, jako specjaliści od swoich kierunków, potwierdza to rzesza zadowolonych uczestników naszych wypraw komercyjnych, jak i ilość festiwali podróżniczych, na których występujemy. Chcemy pokazać Wam, że za 2000 PLN można spędzić nie tylko 1 tygodniowe wczasy all inclusive w Egipcie, ale i odbyć ciekawą 1.5 tygodniową przygodę w Indiach!

Zapraszamy na nasze warsztaty i do współpracy!

ŁOWCY LOTÓW