Warsztaty Taniego Latania

Chciałbyś polecieć tanio na koniec świata… ?! To co – 2000 PLN do Australii, co Ty na to ? Pokażemy Ci jak to zrobić i podamy przepis na wiele innych niezapomnianych, podniebnych podróży z balonową włącznie 😉 To już ponad 10 lat jak zaczęliśmy pracę w branży turystycznej! Skorzystaj z naszego “know-how” i zacznij podróżować taniej a intensywniej! Udowodnimy Ci, że jest to możliwe.

Warsztaty te wymagają od uczestników podstawowej wiedzy na temat latania, lotnisk, linii lotniczych! Osobom, które nigdy nie latały, nie były na lotnisku, niektóre sformułowania, ćwiczenia, omawiany temat może wydać się dużym wyzwaniem do opanowania. Dostarczana jest ogromna ilość informacji teoretycznych i praktycznych wymagających od uczestników pracy z komputerem, notowania oraz ciągłej koncentracji przez  ok. 6 godzin.

Program Warsztatów:

1. Analiza rynku regularnych linii lotniczych na świecie w przekroju kontynentalnym.
2. Analiza rynku tanich linii lotniczych na świecie w przekroju kontynentalnym.
3. Najpopularniejsze kierunki tanich połączeń lotniczych na świecie.
4. Analiza portali internetowych gromadzących informacje o tanim lataniu, promocjach lotniczych.
5. Przedstawienie i praca praktyczna na najciekawszych, najefektywniejszych wyszukiwarkach połączeń lotniczych dostępnych w internecie.
6. Rady praktyczne dotyczące taniego latania: płatności w obcej walucie, koszta przewalutowań, karty członkowskie linii lotniczych, latanie z bagażem podręcznym, długie tranzyty.
7. Analiza trendów w tanim lataniu. Statystyki pojawiania się promocji lotniczych w przekroju rocznym oraz z wyszczególnieniem konkretnych krajów.
8. Serwisy internetowe przydatne każdemu “podróżnikowi”.
9. Praca praktyczna grupowa wszystkich uczestników nad poszczególnymi przykładami wyszukiwania tanich lotów.
10. Analiza indywidualnych zapytań lotniczych każdego z uczestników warsztatów.

Podczas warsztatów analizujemy i wyszukujemy najtańsze połączenie lotnicze do wybranego – przez uczestnika szkolenia – miejsca na świecie. Jeśli zapytanie będzie wymagało więcej czasu, wynik analizy połączeń będzie przesłany drogą mailową. Każdy uczestnik warsztatów ma możliwość osobistej, indywidualnej konsultacji z nami, dotyczącej pomocy w wynalezieniu najtańszego połączenia lotniczego.

O  warsztatach:

Podczas warsztatów przeanalizujemy najważniejsze, najbardziej liczące się w tanim podróżowaniu linie lotnicze. Zarówno te regularne, jak i tanich przewoźników – tzw. “low-costowych”. Skupimy się na konkretnych miastach, państwach do których tanio możemy dolecieć. Np. żeby dotrzeć do Australii najlepiej jest szukać połączenia lotniczego taniego do Kuala Lumpur, Singapuru lub innych miast Azji Pd – Wsch. A stamtąd już tanim azjatyckim przewoźnikiem udać się do Australii. Będziemy ćwiczyć na wybranych przykładach zdobywane na bieżąco umiejętności na wybranych wyszukiwarkach połączeń lotniczych. Dowiecie się które wyszukiwarki, na jakich destynacjach najlepiej się spisują. Dowiecie się o mało znanych liniach lotniczych, dzięki którym tanio będziemy mogli podróżować po wybranym regionie – LADE w Argentynie, czy PEACH Airlines w Japonii oraz Air Pullmantur w Europie/Ameryce Środkowej.

Nauczymy Was praktycznej wiedzy jak tanio przemieszczać się po świecie. Przeanalizujemy “indywidualny przypadek” każdego uczestnika warsztatów – zapytanie dotyczące wybranej destynacji na świecie i postaramy się spełnić jego marzenie o taniej wyprawie! Będziemy badać sezony lotnicze i analizować kiedy, w jakiej porze roku się wybrać w jaki rejon świata, ze względu na najczęściej statystycznie pojawiającej się ciekawe oferty. Chcemy dać wam wędkę, a nie rybę. Dzięki czemu po naszych 6 – godzinnych warsztatach będziecie potrafili zaoszczędzić kilkaset złotych samodzielnie wyszukując atrakcyjne cenowo połączenie lotnicze. Nasza praca na warsztatach będzie bardzo praktyczna. To nie będzie wykład. To będzie przekładanie zdobywanej wiedzy na bieżąco na praktykę, na życie!

Koszt warsztatów (cena zawiera VAT 23%):
Warsztaty trwają ok. 6-7 godzin
.

Najbliższe terminy: 
W razie zainteresowania prosimy o kontakt na lowcy@lowcylotow.pl

!  ZAPRASZAMY !

Zapisy:

Zapisy odbywają się poprzez nasz formularz zapisów na naszej stronie. Odnośnik do formularza, jak i cały kalendarz warsztatów znajdują się w linkach na dole strony. Liczba miejsc na poszczególne warsztaty ograniczona – maksymalna liczba miejsc – 15. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat!

Kalendarz Warsztatów

ZAPISZ SIĘ

Niezbędny sprzęt:

Na warsztaty prosimy o przyjście z własnym laptopem wyposażonym w kartę WIFI.

Organizatorzy warsztatów zastrzegają sobie prawo do odwołania/przesunięcia terminu warsztatów z przyczyn od nas niezależnych. Uczestnicy o ewentualnym odwołaniu/przesunięciu terminu warsztatów zostaną powiadomieni najpóźniej 3 dni przed datą warsztatów!

Zdjęcia z I edycji Warsztatów Taniego Latania – KRAKÓW 14.04.2012

Zdjęcia z II edycji Warsztatów Taniego Latania – KRAKÓW 19.05.2012
Zdjęcia z III edycji Warsztatów Taniego Latania – KRAKÓW 02.06.2012
Zdjęcia z IV edycji Warsztatów Taniego Latania – KRAKÓW 30.06.2012
Zdjęcia z V edycji Warsztatów Taniego Latania – KRAKÓW 28.07.2012
Zdjęcia z VI edycji Warsztatów Taniego Latania – WARSZAWA 25.08.2012
Zdjęcia z Warsztatów Taniego Latania – KRAKÓW 16.02.2013