Rezerwuj samochód

Coraz częściej planując podróż zastanawiamy się czy aby w kraju do którego się wybieramy nie wypożyczyć samochodu… Słuszna to koncepcja, zważywszy że np. nastawiamy się na zwiedzanie danego regionu, wyspy, kraju. A nie wszędzie komunikacja publiczna działa jak w Niemczech 😀

Warto więc sięgnąć do wyszukiwarek aut, które działają na zasadzie agregatorów ofert firm typu “rent a car” . Jednym z serwisów, od którego my zaczynamy poszukiwania samochodu jest Rentalcars.com. Pytanie dlaczego u pośrednika, a nie bezpośrednio u usługodawcy ? Właśnie DLATEGO -> Strona przeszukuje serwisy wypożyczające auta i wybiera dla nas najlepsze opcje.

Dlaczego taniej będzie na Rentalcars.com ?

 

rentalcar-hi-res-logo

 

Gdzie szukać innych, dobrych ofert na wynajem samochodów ?

byways.org – Program autostrad widokowych.

– Najpopularniejsze wypożyczalnie: AlamoBudgetDollarEnterpriseHertzNational.

Polecamy także inne strony związane bardziej z przemieszczaniem się po miastach do których podróżujemy, czy to w Polsce, czy gdzieś na świecie.

UBER – na razie tylko w Polsce w Warszawie. Zamawia się taksówkę przez aplikację mobilną. Niższe ceny niż taksówek, a także często pojawiają się kody rabatowe. Cena za “otwarcie drzwi – 5 zł” + 1,40zł za każdy KM.

WUNDERCAR – kolejna firma oferująca tańsze przejazdy w miastach, w Polsce na razie tylko w Warszawie. instalujemy aplikacę na urządzeniu przenośnym i zamawiamy przejazd. Także często w sieci pojawiają się kody rabatowe do tej aplikacji.

BLACKLANE – przewóz osób ekskluzywnymi autami. Ceny wyższe niż w reguarlnych taksówkach, ale jakoś auta i obsługi często również wyższa. Opłaca się korzystać z kodami rabatowymi, które ta firma, czy każda inna w/w często informują w newsleterze albo na swoim profilu FB.

MYTAXI – aplikacja mobilna służąca do zamawiania taksówek (w Polsce na razie działa tylko w Warszawie), także często pojawiają się kody zniżkowe(np dla nowych użytkowników tej aplikacji 25 PLN na wykorzystanie na taksówki)