Warsztaty Taniego Podróżowania

Podróżowanie jeszcze nigdy nie było takie proste i tanie! Chcesz dowiedzieć się jak oszczędzać$$ na transporcie, noclegach i innych większych wydatkach podczas podróży by zostało Ci jeszcze na inne przyjemności ? Jeśli tak, ten tekst, te  warsztaty i nasze usługi są właśnie dla Ciebie!

Program Warsztatów:

1. Analiza sposobów taniego podróżowania z podziałem na kontynenty: Europa / Azja / Ameryka Północna / Ameryka Południowa / Australia

a). Zakwaterowanie – hostele/rabaty zniżkowe, couchsurfing – więcej niż nocleg, umiejętność pisania efektywnego zapytania o kanapę, program zamiany się domami/mieszkaniami, spanie pod namiotem – gdzie bezpieczne i możliwe, przyczepa kempingowa, praca tymczasowa za spanie i wyżywienie, praca i mieszkanie na statkach

b).  Transport – Autostop, gdzie polecany i opłacalny; transport kolejowy – bilety zniżkowe, promocje, gdzie w ogóle warto kolei używać, wypożyczenia auta – jak znaleźć kupony zniżkowe nawet 30% na wypożyczenie auta; drive away!,  lokalne autobusy i transport publiczny miejski w wybranych najpopularniejszych destynacjach trampingowych, dokładne ceny, obliczenie kosztorysów wybranych tras transportowych jako alternatywy do samolotu

c).  Wyżywienie – najtańsze kraje z poszczególnych kontynentów w kategorii kosztów wyżywienia. Przykładowe koszty wyżywienia wybranych krajów każdego kontynentu na przykładzie restauracji, i lokalnej gastronomii ulicznej.  Zasady bezpieczeństwa żywienia w poszczególnych miejscach.  Podpieranie się konkretnymi przykładami adresami miejsc polecanych przez nas jako tanie, i dobrej jakości.

2. Przykładowe budżetu i proponowane plany dniowe wybranych krajów reprezentujących każdy kontynent – jak w Indiach można spędzić 3 tygodnie za 2500 PLN wraz z lotem międzynarodowym. Jak na Bali można spędzić dwa tygodnie za 2900 PLN wraz przelotem międzynarodowym.

3. Analiza i praca z portalami turystycznymi oferującymi bardzo obszerną wiedzę na temat destynacji turystycznych i praktycznych rad na ich temat. Umiejętność szybkiego wyszukiwania przydatnych informacji z for internetowych oraz z google.

4. Plecak/ walizka/ torba podróżnika – co wziąć w zależności od miejsca wyjazdu – klimat tropikalny, klimat polarny itp.

5. Praca nad indywidualnymi zapytaniami każdego uczestnika warsztatów. Praca zespołowa oraz sugestie ze strony prowadzących.

NAJBLIŻSZE TERMINY:

22 kwietnia 2017 (SOBOTA) Warsztaty Taniego Latania w Krakowie. Czas trwania: 11:00 – 17:00, 6 godzin. Miejsce: Artefakt Cafe ul.Dajwór 4. CENA: 149 PLN/OSOBA ! – ZAPISZ SIĘ!

O Warsztatach:

Mając już tani bilet w kieszeni 😉 pozostaje nam przygotować się do podróży. Wiele informacji możemy znaleźć na setkach forum internetowych. Często jednak bądź te informacje są nie usystematyzowane lub są po prostu nieaktualne. Nierzadko zdarza się, iż nie mamy czasu szukać takich informacji, a pytając na forum nie uzyskujemy oczekiwanych odpowiedzi.

W dzisiejszych czasach czas to pieniądz, nie każdy może sobie pozwolić na spędzanie go godzinami przed komputerem szukając, na dziesiątkach stron nieprzydatnych informacji i tej jednej wartościowej. Bo przecież do wyjazdu trzeba się przygotować. Skoro zaoszczędziliśmy na bilecie, przydałoby się żeby nie stracić za to reszty pieniędzy na codzienne życie i podróżowanie po odwiedzanym kraju. Często na wyjazdach, a szczególnie w miejscach często odwiedzanych przez turystów jesteśmy narażeni na przekręty czyhające na nas na każdym kroku. Czy to przy kupnie biletu na transport, czy przy wycenie usługi turystycznej, czy też przy pytaniu o cenę noclegu. Wielu z nas już zapłaciło swoje frycowe… Zdarzało się, że także my podczas swoich podróży doświadczyliśmy na sobie tych przekrętów, bądź ich prób i teraz chcemy nauczyć innych jak walczyć z rosnącą w zastraszającym tempie koniunkturą rosnących cen dla turystów. Zasada jest taka: jak ktoś z nas zapłaci wygórowaną cenę za daną usługę (która tak naprawdę jest warta połowę tej ceny), to później przy ponownej wizycie nie uda nam się zapłacić sprawiedliwej ceny za te samą usługę 🙁 Sprzedawca będzie już dobrze wiedział, że pojawi się znowu mało zorientowany turysta, która da mu więcej. A my zostaniemy wtedy z niczym. Przykre, ale brutalne i prawdziwe. To przez naszą niewiedzę ceny tak szybko w ostatnich latach rosną…

Zapisy:

Zapisy odbywają się poprzez nasz formularz zapisów na naszej stronie. Odnośnik do formularza, jak i cały kalendarz warsztatów znajdują się w linkach na dole strony. Liczba miejsc na poszczególne warsztaty ograniczona – maksymalna liczba miejsc – 16. Decyduje kolejność zgłoszeń!


Kalendarz Warsztatów


ZAPISZ SIĘ