Warsztaty festiwalowe, prelekcje, itp.

Organizujesz festiwal i chcesz urozmaicić jego program – zapraszamy do współpracy!

Naszą ofertę uzupełniają prelekcje i warsztaty, które możemy zaprezentować na najróżniejszego typu festiwalach, spotkaniach podróżniczych, wystąpieniach w szkołach, na uczelniach czy też w innych instytucjach kulturalno-oświatowych. Zapraszamy do współpracy!

Mamy ogromne doświadczenie w wystąpieniach na tego typu imprezach. Mieliśmy okazję występować z różnego rodzaju prelekcjami tematycznymi m.in. na Festiwalu Podróżników „Trzy Żywioły” w Krakowie, Festiwalu Miejsc i Podróży „Włóczykij” w Gryfinie, Festiwalu „Wiatraki” w Raciborzu, Festiwalu Podróży i Przygody „Bonawentura” w Starym Sączu, a także na Zamku Królewskim w Warszawie, finale XXXIII Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej w Łańcucie, Dniu Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Krośnie czy na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Inne imprezy w których braliśmy aktywny udział to: Dni Podróżnika we Wrocławiu; Festiwal Młodych Podróżników w Gorczańskiej Chacie; Festiwal Podróżniczy Kormorany w Olsztynie; Festiwal 3 Żywioły na Głodówce; Festiwal 100Droga we Wschowie… i wiele wiele innych.

Łącznie nasze zdjęcia i opowieści z podróży oraz warsztaty tematyczne prezentowaliśmy już ponad 200 razy!

Koszt pokazu/prelekcji/warsztatów ustalany jest indywidualnie w zależności od tematyki, długości trwania pokazu, miejsca wystąpienia. Prosimy zatem o kontakt telefoniczny lub mailowy podany w zakładce KONTAKT.