Rekomendacje

Opinie i rekomendacje uczestników Warsztatów Taniego Latania:

Mikołaj Cichomski (www.zyciewpodrozy.com)
Miałem niezwykłą przyjemność uczestniczyć w warsztatach taniego latania organizowanych przez Łowcy Lotów – podróżuj taniej. Myślałem do tej pory ze wiem sporo o tanim lataniu, ale szybko przekonałem się, że to organizatorzy posiadają ogrom praktycznej wiedzy. Warsztat jest płatny 149 zł i trwa ok 6 godzin ale moim zdaniem jest wart każdej złotówki!

zycie+w+podrozyW akcji Marcin Mentel i uczestnicy warsztatów w Warszawie (Fot. Mikołaj Cichomski)

Aneta Szydłowska
Bardzo dziękuję za  wspaniałe warsztaty, było super, moc informacji, dobrze przygotowany prowadzący UśmiechUśmiechUśmiech Już dawno nie byłam na tak dobrze i na wysokim poziomie przygotowanych warsztatach, a proszę mi wierzyć sporo uczestniczę w różnych zajęciach z racji zawodu nauczyciela i najczęściej nie wychodzę zadowolona, a teraz postanowiłam pójść na warsztaty tylko dla siebie i jestem zachwycona. Jesteście super !!!!! Widać, że ludzie z pasją Mrugnięcie

Iwetta Gintowt-Paprocka (www.cafebotanica.pl)

Muszę przyznać, że były to najlepsze warsztaty ever. Prezentujecie ogromne zaangażowanie i wspaniale utrzymujecie uwagę słuchaczy przez długie godziny. Wyniosłam z nich ogrom wiedzy. Serdecznie dziękuję. Cena za warsztaty mogła być co najmniej 2x wyższa

Aleksander Pincel (www.montenegrowakacje.com)
Szkolenie było rewelka. Przy minimalnej wiedzy z tego tematu zdobytej wcześniej z popularnych w sieci serwisów taniego latania oraz po odbyciu szkolenia mam już niezłe narzędzie do składania tras na dowolnych fragmentach globu. Dobre narzędzie to i efekt pracy lepszy 🙂
Jeśli chodzi o Europę to nie było to trudne ale już aby podobnie latać za rozsądne pieniądze np. po Ameryce Południowej szkolenie przydało mi się bardzo. Wystarczy zastosować podane na szkoleniu wskazówki i algorytm krok po kroku jak, kiedy i gdzie szukać i ceny już nie straszą.
Wielkie dzięki, cena za szkolenie zwraca się błyskawicznie, a i szukanie przelotów jest łatwiejsze, szybsze i milsze. Tak trzymać!

Tomasz Kosiński
Wielkie dzięki za wszelkie porady, warto było przyjechać z Kielc do Krakowa by dowiedzieć się jak polecieć taniej z Polski na Papuę ;0

Magdalena Chałka (www.tropiker.pl)
Jeśli Łowcy Lotów  pojawia się z warsztatami w Waszym mieście idźcie koniecznie !!! Po wczorajszym szkoleniu jestem dużo, dużo mądrzejsza 🙂 Szacunek dla wiedzy, którą posiadają z taniego latania.

Aleksandra Kamińska
Warsztaty były super, wielkie dzięki, taka wiedza przyda się na pewno! Warto 🙂  Ja w tym roku do Peru, a już mam tysiące pomysłów na kolejne podróże! Pozdrawiam.

Beata Szałas
Rzeczywiście syndrom “wciągania w otchłań wyszukiwania” zadziałał również u mnie.Akurat w tym przypadku warto się dać wchłonąć. Dzięki za naprawdę fajny, wartościowy i dobrze, zwięźle poprowadzony warsztat. Wart zdecydowanie każdej złotówki i każdej minuty tam spędzonej. Gratuluję pomysłu i realizacji.

Maks Rychły (www.rychly.art.pl)
Chciałbym zarekomendować Łowców Lotów i warsztaty prowadzone przez ich ekipę. Godziny spędzone na szkoleniu z wyszukiwania tanich lotów zdecydowanie nie były straconym czasem! Zostałem “wyposażony” w ogrom przydatnej i niezbędnej w lotniczym świecie wiedzy. Całości dopełnili mil i pomocni prowadzący. Gorąco polecam!

Kaja
Dzięki za kurs. Kilka rzeczy było zupełnie nowych, z tych się najbardziej cieszę, kilka znanych, ale lepiej je sobie poukładałam w głowie. Mam poczucie dobrze spędzonej soboty 🙂

Justyna Roszkowska
Super warsztaty… Mega dużo przydatnych informacji. Dobra robota!

Grzegorz Marchlewicz (www.Travelmaniacy.pl)
Dużo ciekawych informacji i co ważne nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka! Po świecie można naprawdę tanio latać (w co nie do końca wierzyłem przed warsztatami), trzeba tylko wiedzieć jak to robić, a tego można dowiedzieć się właśnie na warsztatach, po których świat jest naprawdę na wyciągnięcie ręki. Dużym plusem warsztatów był także Marcin, który je prowadził – szacun!

Janek Elbanowski
Wielkie dzięki za warsztat – naprawdę mnóstwo wiedzy i informacji, fajna atmosfera, świetnie poprowadzony 🙂 wczoraj i dziś trochę się już “pobawiłem” wyszukiwarkami i rzeczywiście loty do dalekich miejsc dziwnym trafem nagle potaniały… mam nadzieję, że będziecie jeszcze w przewidywalnej przyszłości robić w Warszawie warsztaty z taniego podróżowania, na pewno się wybiorę.