Bilety

Szanowni Państwo, informujemy, że ze względu na wyjazdy służbowe zawieszamy czasowo możliwość składania zapytań o wyszukania połączeń lotniczych przez formularz na naszej stronie. Przerwa w oferowanej usłudze wyszukań połączeń lotniczych może potrwać kilka miesięcy. Przepraszamy.

———————————————————————————————————————————————————————————

Prowadząc agencję lotniczą, wyszukujemy i wystawiamy na zlecenie Klientów bilety lotnicze w dowolne miejsce na świecie. W celu przesłania nam zapytania prosimy skorzystać z formularza poniżej, w odpowiedzi na które dostaną Państwo najkorzystniejszą (DOSTĘPNĄ W DANYM MOMENCIE!) ofertę biletu/ów na danej trasie. Im większa Państwa elastyczność (dotycząca miejsca wylotu/przylotu – np. lotniska poza POLSKĄ; czy do terminów – nie konkretne dni ale zakres +/-3-5 dni – oraz długości pobytu) tym bardziej jesteśmy w stanie wyszukać promocyjną cenę!

Ceny naszych usług (płatne po wykonaniu usługi):

60 PLN /1os. – wyszukanie biletów na tanie linie lotnicze i ew. ich zakup
60 PLN /1os. – wyszukanie biletów na tradycyjne linie lotnicze i ich wystawienie w formie e-ticketu
Na życzenie Klienta wystawiamy rachunek lub FVAT.

W momencie wysłania do nas bezpłatnego zapytania, zobowiązują się jednak Państwo do dokonania opłaty w wysokości 60 PLN za usługę wyszukania biletu lotniczego po jej wykonaniu i pod warunkiem, że wyszukany przez nas bilet spełni kryteria podane przez Państwa w poniższym formularzu, czyli: wyszukany lot jest w żądanym terminie, a jego cena mieści się w granicach podanych w formularzu.

Na specjalne zlecenie także układamy trasy RTW – Dookoła Świata – do wybranych przez Klienta miejsc. Usługa wyceniana jest indywidualnie (od 300 PLN w górę!) w zależności od złożoności trasy dookoła świata. Końcowa cena usługi jest więc uzależniona od ilości odcinków podróży oraz ilości osób, dla których przygotowywana jest oferta. Z doświadczenie sprzedawaliśmy podróże dookoła świata poniżej 4000 PLN/osoba, jednak tutaj cena całej podróży uzależniona jest od punktów pośrednich. UWAGA! Nie w każdym terminie, nie na każdej trasie uda się ułożyć taką podróż! Wskazana duża elastyczność.
W tym przypadku za moment w którym ustalona wcześniej kwota za naszą usługę –  tytułem ułożenia trasy i znalezienia biletów oraz kalkulacji całej podróży – jest pobierana, jest moment w którym Państwo akceptują  wstępną wycenę przesłanej nam trasy i otrzymujecie od nas maila z wszystkimi odcinkami podróży wraz z cenami tych biletów.

BEZ WZGLĘDU NA RODZAJ USŁUGI – chęć otrzymania faktury lub rachunku prosimy zgłaszać na samym początku naszej współpracy, a nie “jakiś” czas po fakcie.