Współpraca

Firmom i instytucjom zainteresowanym współpracą z nami możemy zaproponować atrakcyjne formy promocji Państwa produktów i usług! Formy współpracy prezentujemy poniżej, zestawione w 5 grupach:

1. Sponsorowane artykuły prasowe, udawane wpisy
– pisemna forma reklamy w naszym serwisie – to Wy wysyłacie nam tekst promo lub też zlecacie napisanie go nam. Tekst ten może być także promowany na naszym profilu FB oraz w newsleterze.

2.
Kampanie promocyjne i akcje specjalne – chcielibyście działać z nami długofalowo – możemy przygotować takie działania, których efekty będą widoczne nie tylko w naszym serwisie WWW ale także podczas prowadzonych przez nasz szkoleń i innych aktywności.  Forma promocji może przybrać różne formy np. konkursów z nagrodami w postaci Waszych produktów 🙂

3. Promocja banerowa
– tradycyjna forma reklamy w naszym serwisie WWW, polegająca na prezentacji firmy poprzez reklamę graficzną o określonych wymiarach w ściśle określonym miejscu oczywiście z linkiem dowolnego, wybranego przez Was typu.

4. Testy i recenzje produktów
– ponieważ  sami jesteśmy aktywnymi podróżnikami, spędzającymi zagranicą często nawet 180 dni w ciągu roku (!) chętnie przyjmujemy do testów produkty przydatne w podróży (sprzęt sportowo-turystyczny, sprzęt elektroniczny umożliwiający nam pracę on-line, itp.), które możemy solidnie sprawdzić i przedstawić następnie (obiektywnie zarówno z zaletami jak i wadami!) naszym czytelnikom,  a Waszym potencjalnym klientom. Taka recenzja może się także pojawić na naszej WWW w dziale BLOGOPORADNIK.

5. Promocja w newsletterze oraz naszym profilu na FB – nawet kilka razy w tygodniu wysyłamy do naszych czytelników newsletter z nowościami i promocjami lotniczymi, który cieszy się dużym zainteresowaniem i klikalnością! Przy okazji jego wysyłki także Wy możecie promować w nim swoje produkty! Jesteśmy także aktywni na FB, nasz Fanpage ma już prawie 10 tys. fanów!!! Codziennie publikujemy posty o tematyce taniego latania, podróży i turystyki. Dla Waszych potrzeb kampanię reklamową możemy przeprowadzić również na Facebook’u.
Informacje o naszych działaniach często trafiają także do mediów o czym możecie się Państwo przekonać zerkając do działu MEDIA O NAS.

Zapraszamy do kontaktu!
Łowcy Lotów