SZANOWNI PAŃSTWO, uprzejmie informujemy, że do końca grudnia 2014 roku, jesteśmy w rozjazdach poza granicami Polski z bardzo ograniczonym dostępem do internetu oraz poza zasięgiem telefonów. Ew. odpowiedzi na Wasze maile/zapytanie mogą być opóźnione, za co z góry przepraszamy!
———————————————————————————————————————————————————————————

Kontakt:

Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerami telefonów oraz adresem mailowym poniżej. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących biletów lotniczych, nadchodzących warsztatów, zapisów, wszelakich wątpliwości bardzo prosimy  o kontakt najlepiej drogą mailową – jak tylko będziemy mieć możliwość – oddzwonimy do Ciebie.

E-mail: lowcy@lowcylotow.pl

Marcin Mentel (Niedziółka) – tel. 781 611 577 (dostępny 11-17 od pon do pt)

Bartosz Piziak – tel. 668 769 799 (dostępny 11 – 17 od pon do pt)

Ze względu na bardzo dużą ilość spływających zapytań (często skomplikowanych, którym musimy poświęcić więcej uwagi), naszych wyjazdów służbowych  i częstego braku zasięgu lub  dostępu do telefonu, preferujemy kontakt email’owy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy więc o przesłanie maila.  Informujemy, że czas oczekiwania na odpowiedź może wydłużyć się do 48 godzin. Z góry przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

Projekt Łowcy Lotów prowadzony jest przez firmę BACKPACKERS CLUB. Za nasze usługi wystawiamy faktury VAT (lub inne dokumenty księgowe na życzenie Klienta). WAŻNE: w przypadku biletów lotniczych jest to faktura VAT IATA (za bilety na trasach międzynarodowych VAT=0%, zaś bilety na trasach krajowych w Polsce VAT=23%), zaś w przypadku innych usług – szkoleniowych, marketingowych – faktura VAT 23%. PoLECamy się! icon wink Zapisz się