Kontakt:

Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem mailowym zamieszczonym poniżej. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących biletów lotniczych, terminów warsztatów, zapisów, wszelakich wątpliwości bardzo prosimy  o kontakt drogą mailową – jak tylko będziemy mieć możliwość niezwłocznie odpiszemy, a w razie potrzeby i naszej dostępności telefonicznej – oddzwonimy do Ciebie.

E-mail: lowcy@lowcylotow.pl

Ze względu na bardzo dużą ilość spływających zapytań (często skomplikowanych, którym musimy poświęcić więcej uwagi), naszych wyjazdów służbowych  i częstego braku dostępu do telefonu, preferujemy KONTAKT MAILOWY. W razie jakichkolwiek pytań prosimy więc o przesłanie maila ze szczegółami zapytania.  Informujemy, że czas oczekiwania na odpowiedź może wydłużyć się do 48-72 godzin. Z góry przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

Projekt LowcyLotow.pl prowadzony jest przez firmę BACKPACKERS CLUB. Za nasze usługi wystawiamy faktury VAT (lub inne dokumenty księgowe na życzenie Klienta). WAŻNE: w przypadku biletów lotniczych jest to faktura VAT IATA (za bilety na trasach międzynarodowych VAT=0%, zaś bilety na trasach krajowych w Polsce VAT=23%), zaś w przypadku innych usług – szkoleniowych, marketingowych – faktura VAT 23%. PoLECamy się! 😉

Zapisz się